depilacja laserowa
Zaffiro Depilacja Odmladzanie Icoone ilipo

Mezoterapia- mezolift

Mezolift to zabieg polegający na aktywnym nawilżeniu skóry twarzy, szyi oraz dekoltu nieustabilizowanym kwasem hialuronowym, który poprawia napięcie i nawilżenie skóry oraz spowalnia proces starzenia. Twarz odzyskuje młodszy i promienny wygląd, skóra szyi i dekoltu staje się gładsza.

Mezoterapia- zastrzyk młodości.

Mezoterapia to zabieg polegający na iniekcji małych dawek substancji leczniczych w celu rewitalizacji i regeneracji skóry. Poprzez dostarczenie skórze substancji odżywczych w odpowiednie miejsca takie jak skóra twarzy, szyi, dekoltu, pośladki, uda, brzuch czy owłosiona skóra głowy, możemy osiągnąć wspaniałe efekty poprawy kondycji skóry, zapobiegać jej starzeniu oraz zahamować wypadanie włosów czy powstawanie cellulitu. Za pomocą mezoterapii w niechirurgiczny sposób można skutecznie poprawić kondycję i wygląd skóry, która staje się zdrowsza, jędrniejsza, nawilżona i gładsza. Śródskórne iniekcje substancji odżywczych  gwarantują szybkie i widoczne efekty korekcji zmarszczek, poprawy kondycji włosów i gładkości ciała, co w rezultacie wpływa na doskonałe samopoczucie pacjenta. Mezoterapia jest znacznie bardziej efektywna od drogich kosmetyków i w konsekwencji tańsza.

Dla podtrzymania efektu zabiegu mezoterapii czy mezoliftu należy kontynuować terapię wykonując serię trzech zabiegów, co pół roku. Po zabiegu mezoterapii czy mezoliftu lekarz wykonuje masaż w celu równomiernego rozprowadzenia podanego preparatu. W wyniku zabiegu mogą pojawić się drobne wybroczyny i siniaki, które ustępują po kilku dniach.

Obszary najlepiej kwalifikujące się do mezoliftu i mezoterapii:

  • twarz (kurze łapki, pojedyncze zmarszczki, rewitalizacja całej twarzy),
  • szyja,
  • dekolt,
  • dłonie,
  • brzuch,
  • pośladki,
  • uda,
  • włosy (skóra owłosiona głowy).


Zadaj pytanie lekarzowi

Jeśli potrzebujesz konsultacji lekarskiej, możesz dołączyć zdjęcie w celu ułatwienia diagnozy:
Akceptuję regulamin