depilacja laserowa
Zaffiro Depilacja Odmladzanie Icoone ilipo

Laserowe usuwanie znamion, pieprzyków, brodawek
Laser w wielu dziedzinach medycyny wyparł nóż chirurgiczny. W CTL laserowo usuwamy znamiona barwnikowe (wypukłe i płaskie „pieprzyki”, brodawki wirusowe, „kurzajki”, brodawki dłoniowe, podeszwowe, tzw. basenowe), odciski, kłykciny, włókniaki miękkie, włókniaczki na szyi i dekolcie i wiele innych narośli skórnych. 

Laserem, w znieczuleniu miejscowym bezkrwawo i bezboleśnie, usuwamy narośl pozostawiając na skórze strupek. Ranka goi się około 10–14 dni (w przypadku głębokich brodawek wirusowych czas gojenia bywa dłuższy). Po zabiegu można normalnie funkcjonować, myć się, pracować. Gojenie najczęściej jest bezbliznowe.

Laser działa bezdotykowo, dlatego nie ma ryzyka zakażenia żółtaczką i wirusem HIV.
Za pomocą lasera CO2 można skutecznie usuwać brodawki pospolite. Jest to najskuteczniejsza z dostępnych metod, a jednocześnie najmniej uszkadzająca zdrową skórę. Wymrażanie i maści są kłopotliwe, mało skuteczne, a czasem nawet szkodliwe – często obserwujemy odrost nawet większej liczby brodawek. Laserowym usuwaniem brodawek pospolitych (kurzajek) zajmujemy się od 20 lat. Wyniki są bardzo dobre – osiągamy 90–100% wyleczeń po 1 zabiegu. Zabieg wykonywany jest bezboleśnie, w znieczuleniu miejscowym. Czasem przy bardzo dużej liczbie zmian zabieg dzielimy na 2–3 etapy.

Cennik usuwania znamion, brodawek i innych narośli skórnych

konsultacja (wliczona w koszt zabiegu) 100 PLN
znamię barwnikowe (pieprzyk, brodawka), odcisk 1 szt 200-400 PLN
brodawki pospolite (kurzajki) 1 szt. 100-300 PLN
inne narośla skórne
(w zależności od wielkości i liczby)
100-400 PLN
grudki perliste, kłykciny 400-800 PLN
badanie dermatoskopowe (wliczone w koszt usunięcia) 100 PLN


Zadaj pytanie lekarzowi

Jeśli potrzebujesz konsultacji lekarskiej, możesz dołączyć zdjęcie w celu ułatwienia diagnozy:
Akceptuję regulamin